Do czego pasują kowbojki?

Jednymi z najpopularniejszych butów w ostatnich latach są kowbojki. Jest to wręcz obowiązkowy element garderoby każdej kobiety, która kocha amerykańskie westerny.

Wybór kowbojek

kowbojki


W sprzedaży jest ogromny wybór modeli oraz wersji kolorystycznych, dlatego każda kobieta powinna znaleźć coś, co będzie pasować do jej preferencji. Kowbojki mają rozszerzoną cholewkę, dzięki której łatwiej można je dopasować do kształtu nóg. Ich dużą zaletą jest to, że odpowiednio dobrane mogą znacznie wyszczuplić sylwetkę. Trzeba jednak pamiętać, żeby zachować odstęp od łydki. Są to uniwersalne buty, które łatwo można połączyć z każdą stylizacją.

Ofertę kowbojek znajdziesz na Zapato.com.

Czym wyróżniają się kowbojki?


Charakteryzują się też dużą elegancją, ponieważ można je założyć praktycznie wszędzie. Kobiety zakładają je zarówno do biura, jak i na damski wypad wieczorem na miasto. Wyjątkowo dobrze pasują do spódnicy oraz jeansów. Pewne jest również, że raczej nie wyjdą szybko z mody. Warto zwrócić uwagę na fakt, że gwiazdy popularne na całym świecie lubią prezentować się w kowbojkach. Jest to wyraz elegancji oraz perfekcyjnego stylu. Duża wygoda noszenia jest zapewniona dzięki płaskiej podeszwie połączonej z niskim i grubym obcasem. Jest to dosyć niekonwencjonalne zestawienie, które jednak w tym wypadku sprawdziło się bardzo dobrze. Niektóre modele idealnie pasują też na sezon letni. W internecie często można znaleźć kowbojki w atrakcyjnych cenach.