Zimowe stylizacje dla kobiet

Zima to pora kiedy trudno jest dobrze wyglądać pod wieloma warstwami ubrań. Większość kobiet czuje się jak mało atrakcyjne bałwanki, opatulone od stóp do głów. Dlatego dobór odpowiednich ubrań zimowych jest szczególnie ważny.

Produkty wysokiej jakości

Czarne ściągane kozaki NightcallNie od dziś wiadomo, że materiał nie musi być gruby, aby skutecznie grzał. O wiele lepsze właściwości izolacyjne będzie miał płaszcz z prawdziwej wełny niż „puchowa” kurtka ze sztucznym wypełnieniem. Dlatego w sezonie zimowym warto postawić na lepszą jakość. Ze względu na dość wysokie ceny lepiej wybierać modele ponadczasowe, które można nosić przez wiele sezonów.

Obuwie zimowe

Modne kozaki damskie na zimę powinny być proste w formie i mieć niski lub średni obcas. Wysokie obcasy są mało popularne ze względu na trudności z poruszaniem się po śliskich powierzchniach. Szczególnie Panie niskiego wzrostu lepiej będą wyglądały w kozakach o dopasowanej, prostej cholewce. Takie buty optycznie wyszczuplą nogi i wydłużą sylwetkę. Jeśli chodzi o grzanie stopy, najlepsze są buty z grubszą podeszwą lub na koturnie. Stanowią dobrą izolację i nie przepuszczają zimna od gruntu. Warto zwrócić też uwagę z czego wykonane jest ocieplenie buta, syntetyczne materiały będą słabiej grzały. Modne kozaki damskie krótkie znajdziemy w bogatej ofercie w sklepie online DeeZee.

Czapka i szalik

Nawet osoby nielubiące czapek, powinny się przekonać do noszenia ich zimą. Przez głowę traci się dużo ciepła. Dostępne na rynku modele czapek pozwalają wybrać coś do swojej sylwetki i swojego stylu. Osoby drobne muszą uważać by nie wybrać zbyt obszernego nakrycia głowy, bo może je przytłoczyć. W tym sezonie modne są czapki z pomponami, które dodają luzu. Chociaż oczywiście nie są odpowiednie do każdej stylizacji, dlatego warto mieć więcej niż jedną zimową czapkę. Zastanawiając się nad wyborem szalika nie trzeba kupować gotowych zestawów czapka-szalik, wystarczy by te dwa elementy były utrzymane w podobnej kolorystyce lub miały jakiś łączący je element.