Z czego powinien składać się pełny zestaw bielizny erotycznej?

Pod pojęciem bielizny erotycznej mieści się wiele różnych modeli odzieży. Są to koszulki, gorsety, body, majtki, biustonosze, pasy do pończoch a nawet maski. Wybór jest ogromny. Warto, więc zastanowić się jak wygląda bieliźniana klasyka. Z czego składa się pełny zestaw bielizny erotycznej?

Majtki
Podstawą są majtki. To właśnie one znajdują się właściwie w każdym zestawie. Zazwyczaj są to majtki wykonane z cienkiej satyny albo delikatnej koronki. Czasami są one też jedwabne. Bielizna erotyczna wiele odsłania. Oznacza to, że majtki najczęściej są dużo bardziej odważne niż bielizna klasyczna – mają otwory albo przezroczyste wstawki. Majtki te mogą też mieć różny krój. Bardzo często są to stringi, ale bez trudu można też znaleźć modele z bardziej zabudowanym tyłem. Dzięki temu każdy może znaleźć coś, co mu się podoba.

Pas do pończoch
Wiele pań stawia na pasy do pończoch. Poza sypialnią nie przydają się one na zbyt wiele, bo już od dawna wyparły je rajstopy i w mniejszym stopniu pończochy samonośne. Pas powinien być dopasowany kolorystycznie do majtek i samych pończoch. To gadżet, który jest ważnym elementem bielizny erotycznej, bo na wiele osób działa pobudzająco. Ma to swoje podłoże w popkulturze i stereotypach. Właśnie dlatego pasy do pończoch często są kojarzone z czymś seksownym i wyjątkowo kobiecym. Same pończochy wyszczuplają optycznie nogi i sprawiają, że wyglądają one bardziej atrakcyjnie.