Modne stringi

Stringi damskie są wykonane z wielu materiałów. Właśnie dlatego każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Wyróżnić można bieliznę bawełnianą, koronkową lub lateksową.

Stringi z lateksu – czy są wygodne?

Lateks jest stabilną dyspersją mikrocząstek polimerowych w środowisku wodnym. Występuje w naturze, ale syntetyczne lateksy można wytwarzać przez polimeryzację monomeru, takiego jak styren, który został zemulgowany z surfaktantami. Materiał ten sprawia, że bielizna damska jest nie tylko wytrzymała, ale również bardzo trwała. Jest to z pewnością ogromna zaleta. Lateks jest to złożona emulsja składająca się z białek, alkaloidów, skrobi, cukrów, olejów, garbników, żywic i gum, które koagulują pod wpływem powietrza. Stringi wykonane z mikrofibry również cieszą się sporą popularnością. Materiał ten jest włóknem syntetycznym drobniejszym niż jeden denar. Najpopularniejsze typy mikro włókien są wykonane z poliestrów, poliamidów lub koniugacji poliestru, poliamidu i polipropylenu.

Stringi damskie z dobrej jakości materiałów

Stringi z tyłu składają się z cienkiego paska. Bielizna z przodu w kształcie litery T pochodzi od tradycyjnych ubrań starożytnych kultur ludzkich, w których sznurki międzykulturowe miały fizyczną podstawę do ochrony najbardziej wrażliwej części ciała kobiety. Nowoczesna bielizna z przodu w kształcie litery T została zaoferowana po raz pierwszy w Japonii, gdzie ten wzór stał się bardzo popularny. Bielizna z przodu w kształcie litery T jest zwykle zbudowana tylko ze sznurków, czasem z większą ilością materiału lub koronki wokół talii. Stringi damskie dla wielu kobiet są komfortowe oraz wygodne podczas codziennego użytkowania. Jest to z pewnością ogromna zaleta. Tego typu bieliznę można łatwo wyprać w pralce, ponieważ jest ona odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.