Popularne celebrytki

Kupno biżuterii od wieków stanowi sedno trafionego prezentu dla kobiety. Panie uwielbiają ozdabiać się kolczykami, bransoletami lub naszyjnikami. Każda ma inny gust i woli inny typ, ale są wzory ponadczasowe, które cieszą się uznaniem wielu Pań, bez względu na wiek czy upodabnia.

Tradycyjny naszyjnik kontra celebrytki

 

Złote naszyjniki są dość drogie, zwłaszcza te o wysokiej próbie i większej wadze. Doskonałą alternatywą stały się dla nich celebrytki Marko.pl, ponieważ są lekkie i delikatne. Trzeba zachować ostrożność przy ich przechowywaniu, aby delikatna złota nić się nie poplątała, jej rozwikłanie może zająć sporo czasu, zarazem jednak, są dość solidne i raczej nie przerwą się zbyt szybko.

 

Cena i próba złota

Im wyższa próba złota, tym droższy wyrób. Złoto jest dość miękkie, dlatego trzeba dodawać inne metale do wyrobu biżuterii, żeby była trwała. Dość popularna jest biżuteria 14 karatowa, które zawiera 58,5% czystego złota.

 

Ze względu na niewielką masę, naszyjnik celebrytka nie jest drogi, możemy kupić go już za jakieś 200 zł wraz z kompletem zawieszek. Są one wykonane z niewielkiej ilości złota, ale doskonale odbijają światło i połyskują na obojczykach, dodając subtelnego blasku. Są idealnym wyborem, zwłaszcza na lato, kiedy odsłaniamy nasze szyje i dekolty.

 

Stacjonarnie czy przez Internet

 

Warto zobaczyć produkt na żywo i porównać biżuterię u jubilera, przy kupowaniu przez Internet, warto dokładnie czytać opis i wybierać bezpieczne przesyłki.