Pierścionek zaręczynowy z połyskującym diamentem

Wręczenie swej ukochanej pierścionka zaręczynowego z diamentem to bez wątpienia dowód gorącej miłości, szacunku oraz oddania. O posiadaniu tak wytwornej biżuterii marzą miliony kobiet na całym świecie. Czym charakteryzuje się ten wyjątkowy kamień szlachetny?

Diament – kamień połyskujący z daleka

Diament to niezwykły kamień szlachetny, który bardzo często zdobi złotą biżuterię. Dziś na rynku dostępne są nie tylko przepiękne pierścionki z tym kamieniem, lecz także kolczyki, zawieszki i bransolety.

Kamień ten połyskuje i mieni się z daleka, a każdy pierścionek z jego dodatkiem prezentuje się przepięknie oraz bardzo okazale. Nic zatem dziwnego, że wielu zakochanych mężczyzn wybiera na zaręczyny pierścionek zdobiony diamentem.

Diament – najpiękniejszy kamień na świecie

Diament  można zaliczyć do najtwardszego kamienia szlachetnego na świecie. W wersji naturalnej charakteryzuje się bardzo nieregularnym kształtem oraz matową barwą o średnim połysku. Na pierwszy rzut oka diament nie zachwyca swym wyglądem. Dopiero po oszlifowaniu można z niego wydobyć to, co najpiękniejsze.

Diament należy do jednej z czterech odmian węgla. Proces jego formowania zachodzi w głębokich warstwach ziemi, w których panuje wysoka temperatura oraz wysokie ciśnienie.

Pierścionek zaręczynowy z pięknie oszlifowanym diamentem

Pierścionek zaręczynowy z diamentem potrafi sprawić niesamowitą radość każdej przyszłej pani młodej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kobiet jubilerzy oferują przepiękne pierścionki z diamentami, które są wykonane nie tylko z żółtego złota, lecz także białego oraz różowego.

Sekret blasku diamentu tkwi w rękach doświadczonego szlifierza. Każdy oferowany pierścionek nabiera wyjątkowego charakteru jeśli zdobiący go kamień jest profesjonalnie oszlifowany.