Kanon wolności, zaznaczany przez damską ramoneskę

Muzyka od zawsze przekładała się na nurt w modzie i symbolizowała jego look, odznaczając wyznawców nietuzinkowymi stylizacjami, charakterystycznymi dla słuchanych dźwięków. Idole grup muzycznych często wzorują się na wizerunkach swoich ulubieńców, wkradając w nie własne upodobania i tak właśnie tworzy się ukierunkowana moda.

Kiedy kobiecie potrzebny jest „pazur”

ramoneska damska

Charakterystyczne, skórzane kurtki, które po raz pierwszy pojawiły się w światłach jupiterów na członkach punkrockowej grupy Ramones, do dziś są hitem, który widoczny jest w wielu odsłonach. Ramoneski damskie to ubrania z charakterem, które każdej kobiecie dodadzą pewności siebie i wniosą rockowy pazur do wszystkich, wybranych stylizacji.

Ramoneska, która lubi być liderem

Ramoneska może być noszona na wiele sposobów i zawsze wygląda dobrze. Zestawiona z długimi spódnicami, lub sukienkami maxi, nawet jeśli te odznaczając się sprzeczną zwiewnością lub delikatnym stylem boho, doda szyku i przełamie stereotyp grzecznych ubrań. Nawet zwyczajna stylizacja w postaci jeansów i t-shirtu może zostać wyróżniona awangardowym stylem ramoneski, która lubi zaznaczać swój mocny charakter.

Kurtka z przesłaniem

Ramoneski damskie z DStreet, podążając za wyznaczanymi przez modę trendami, nigdy nie pozostają w tyle. Kolorystyka kurtek nie kończy się na klasycznej czerni. Jaskrawa czerwień, uwielbiana jest przez gwiazdy i widoczna na miejskich ulicach, ponieważ cały, jednokolorowy outfit można podkreślić wyróżniającą się ramoneską. Nie ma zatem wątpliwości, że punkowa kurtka, niegdyś zarezerwowana dla konserwatywnych wyznawców mocnych brzmień, która symbolizowała wolność, stała się ikoną stylu, którą kochają wszystkie kobiety.