Bluza Prosto na co dzień i od święta

Bawełniane ubrania najwyższej jakości świetnie sprawdzają się w bardzo wielu różnych wydaniach. Przykładowo bluzy Prosto to już prawdziwa kwintesencja mody ulicznej i stylu hip-hopu. Bluza Prosto jest czymś kultowym i chętnie sięgają po rzeczy tego typu nie tylko młodzi mężczyźni. W tym roku marka rozpoczęła swoją współpracę z inną niezwykle znaną marką dedykowaną dla eleganckich mężczyzn. Można powiedzieć, że to właśnie dzięki temu bawełniane ubrania wychodzą na salony.

Kultowa bluza Prosto


Prosto Bluzy to już kultowe elementy garderoby dla miłośników stylu Street Style i hip hop. Jeżeli ma się dylemat odnośnie prezentu dla nastoletniego syna czy brata, chyba każdy taki młody człowiek ucieszy się z bluzy lub koszulki od marki prosto. Esencją stylu tej marki jest doskonałej jakości odzież z bawełny z modnymi nadrukami. Dzięki temu bluzy chociaż proste i klasyczne, mają w sobie to coś. Wyróżniający się świetnym designem i naprawdę ciekawymi pomysłami nadruków i grafik. To podoba się wszystkim miłośnikom dobrych rzeczy.

Jak nosić bluzę Prosto?


Jak zacząć nosić te kultowe bluzy? Dobry pomysł to po prostu połączenie ich z wygodnymi spodniami, takimi jak jeansy czy joggersy. Do takiej bluzy można też założyć ciekawą marynarkę na górę. W ten sposób uzyska się ciekawy efekt rodem z ulic Londynu czy Nowego Jorku. Świetnie będą prezentować się w ten sposób bluzy prosto na odrobinę bardziej dojrzałych mężczyznach.