Garstka propozycji, co najlepiej zakładać pod marynarki sportowe

Każdy posiadacz nawet najzwyklejszej, dobrze dopasowanej sportowej marynarki wie, jaka to genialna rzecz. Pozwala wpasować się do otoczenia zarówno przy okazjach codziennych jak i tych bardziej formalnych – wiele zależy od tego, co pod nią ubierzemy!

Prosto i wygodnie

W niczym nie może być tak komfortowo, jak w najzwyklejszym T-shircie. Marynarki sportowe są tolerancyjne i całkiem nieźle wypadają w połączeniu ze zwykłymi koszulkami. Prosta koszulka czy prosta marynarka? Warto łączyć te dwa elementy na zasadzie kontrastu. Im bardziej wymyślny jeden z nich, tym bardziej stonowany powinien być drugi. W takim połączeniu można śmiało udać się do kina czy na kręgle.

modne marynarki męskie

Gdy zaskoczy zima

Marynarki męskie poradzą sobie również w mroźniejsze dni, gdyż często wykonywane są z grubych materiałów oraz świetnie łączą się ze swetrami. Bardzo korzystnie prezentują się w takim zestawieniu zwłaszcza sweterki w serek. Założenie pod spód swetra z golfem nie tylko wywoła eleganckie wrażenie, ale zapewni noszącego, że na pewno nie zmarznie. Stylizacja w sam raz na świąteczną kolację czy randkę w restauracji.

Klasyka w wersji sportowej

Koszula jest ubraniem stworzonym dla marynarki. Oczywiście stylowo także powinna być dopasowana do okrycia. Im bardziej sportowy jest jego charakter, tym bardziej casualowa powinna być koszula. Warto eksperymentować i próbować różnych wzorów, nie tylko gładkich, jednobarwnych materiałów.

Styl codzienny nie musi być niedbały. Będąc w posiadaniu wygodnej marynarki można ubrać się na prawie każdą okazję, zaś cały sekret tkwi jak zawsze w detalach.