Bojówki męskie – jak nie popełnić klasycznego faux pas w noszeniu spodni z kieszeniami?

Noszenie spodni z kieszeniami, takich jak bojówki męskie, zachęca do upychania w nich jak największej ilości rzeczy. O ile włożenie do kieszeni niewielkich podręcznych przedmiotów nie jest źle widziane, tak napychanie kieszeni po brzegi nie wygląda dobrze, chyba, że wybieramy się na klasyczny surwiwal. Czego jeszcze nie należy robić, ubierając bojówki?

Największa zbrodnia modowa – skarpetki do krótkich bojówek

Choć ostatnio na wybiegach projektantów można zauważyć różne wariacje na temat noszenia skarpetek do klapków, to jednak ciągle zakładanie wyciągniętych skarpet do bojówek jest źle widziane. Towarzystwo skarpetek do spodni przed kolano wygląda źle, chyba, że jest to strój piłkarski. Dlatego do krótkich bojówek nie powinno się ich zakładać. Najlepiej na gołą stopę założyć sandały lub mokasyny. Wtedy nie odbierze się stylizacji należnego szyku.

Deseń moro w połączeniu z wzorzystą koszulą

Oczywistością jest, że wyraziste desenie się kłócą, dlatego nie można zestawiać wzorzystych koszul ze spodniami bojówkami moro. Tutaj sprawdzi się czerń bądź klasyczna wojskowa kolorystyka.

Oksfordy lub sztyblety do bojówek

Często wydaje się, że jeżeli tworzy się semi casualową stylizację łączącą style, to dowolnie można dobierać również obuwie. Jednak jest to nieprawda. Spodnie bojówki z Dstreet.pl wykonane z lekkiego materiału nie powinny być łączone z ciężkimi butami, nawet jeśli dobiera się do nich casualową koszulę.

Stosowanie się do prostych zasad pozwoli ubierać bojówki wszędzie, gdzie jest to możliwe i aprobowane. Dzięki temu stylizacja nigdy nie będzie groteskowa.