Stringi damskie – czy to bielizna idealna na co dzień?

Stringi damskie różnią się od siebie nie tylko materiałem, kolorem czy rozmiarem. Istnieją różne fasony, modele i wzory, które mogą być noszone na co dzień i od święta. Jednak nie każda kobieta jest przekonana do noszenia tego typu majtek. Wynika to z faktu źle dobranego rozmiaru. Gdyż dobrze dopasowany model stringów to komfort i wygoda w użytkowaniu. Jak wybierać stringi damskie? Czy nadają się dla każdej kobiety?

Skąd się wzięły stringi?

Nie każda kobieta to wie, ale stringi mają swój pierwowzór wzięty od męskiego modelu. Dla wielu osób jest to pewnie szok. Ale takie są fakty. Oczywiście jest to zamierzchła przeszłość, która miała miejsce 75000 lat temu. Ale fakt jest faktem. Odeszły w zapomnienie na długie lata, po czym kobiety z Brazylii na nowo odkryły ich funkcjonalność i wygodę. 

Jak wybrać stringi damskie?

Pierwszą rzeczą, która jest najważniejsza, to dobrze dopasowany rozmiar. Zbyt ciasne będą uwierać, a zbyt luźne przeszkadzać i nie spełnią swojej funkcji. Panie, które mają problem z wyborem odpowiedniego rozmiaru, powinny udać się do porządnego sklepu z bielizną i poradzić się ekspedientki, która ma doświadczenie w tej materii. Oczywiście kolejną rzeczą podczas wyboru stringów jest ich materiał. Można kupić stringi bawełniane, z mikrofibry, koronkowe lub z materiałów syntetycznych. Stringi bawełniane polecane są na co dzień, na spacery, wycieczki rowerowe i piesze. Stringi koronkowe sprawdzą się najlepiej pod elegancką, obcisłą sukienkę lub spódniczkę. Model wykonany z mikrofibry najlepiej będzie nadawać się do treningów, gdyż jest to materiał oddychający. 

Dla kogo polecane są stringi?

Praktycznie każda pani będzie czuła komfort i wygodę podczas noszenia tego rodzaju bielizny. Jednak dla pań, które mają nieco zbędnych kilogramów polecane są modele bardziej zabudowane. Zarówno panie, które dzień spędzają na nogach, jak również te, które siedzą cały dzień, mogą nosić stringi. Wystarczy dobrać odpowiedni model i krój tak, aby pasował do danej stylizacji. I każda z pań może cieszyć się wygodą, a przy okazji czuć się seksownie.