Modne zegarki damskie – najważniejsze rodzaje

Jakie są obecnie modne zegarki damskie? Na szczęście nie mamy tylko i wyłącznie jednego modnego modelu. Charakterystyczne dla naszych czasów jest to, że każdy z nas znajdzie coś modnego, dopasowanego do siebie – do osobowości i charakteru. Jakie zatem mamy możliwości?

1) W artystycznym nieładzie

Przede wszystkim możemy postawić na styl boho – kolorowy, pełen rzemyków, łączony ze sznurkami, koralikami itp. Modny zegarek damski w tym stylu najczęściej będzie miał długą bransoletkę z rzemyków i sznureczków z doczepionymi zaczepkami i koralikami.

Zegarek damski marko.pl

2) Naturalnie i ekologicznie

To ostatnio bardzo modne zegarki. Wykonane są w całości z naturalnych materiałów. Bardzo stylowe i delikatne – ich tarcza często wykonana jest w całości z jednego kawałka drewna, zaś pasek to elegancka skóra.

3) Ze smakiem i stylem, czyli nieśmiertelna klasyka

Oczywiście możemy także zawsze iść w stronę nieśmiertelnej klasyki. Tu na pewno dominują ostatnimi czasy mocne dość barwy, oparte często na kontraście. A zatem np. biało – czarne zegarki damskie w stylu Coco Chanel.

4) Na sportowo

Nie można także zapominać o tym, że dzisiaj na stałe do świata nawet i casualowej mody wchodzą modele całkiem sportowe. Szczególną popularnością cieszą się iWatch, będące w zasadzie małymi komputerami oraz wąskie zegarki czysto sportowe z paskiem wykonanym z elastycznej gumy utrzymanej w mocnych barwach.

Modne zegarki damskie – wybór

Na sam koniec pamiętajmy, żeby kierować się podczas wyboru zegarka damskiego nie tylko tym, co jest modne, lecz przede wszystkim naszym charakterem i osobowością. W końcu zegarem to nasz bardzo personalny przedmiot…