Markowe zegarki Certina

Marka Certina na rynku funkcjonuje już bardzo długo. Swoje początki datują na rok 1888, gdzie firma została założona przed dwóch braci w niedużej szwajcarskiej miejscowości. Obecnie Certina należy do największej grupy zegarmistrzowskiej na świecie, a więc Swatch Group. Swoją markę eksponują przede wszystkim za sprawą wprowadzenia świetnego, innowacyjnego systemu Double Security DS Concept. System odpowiada za odpowiednią wytrzymałość oraz wodoszczelność zegarków marki Certina. Charakteryzują się również gustownym znakiem jakości „Swiss made”, który umieszczony jest na ich zegarkach.

Sportowe zegarki Certina

Marka zegarków Certina jest bezkonkurencyjna pod względem zegarków sportowych. Od wielu lat jest to ich specjalność, co potwierdzają różnego rodzaju przedsięwzięcia sportowe, związane właśnie z marka Certina. Oprócz tego są sponsorem wielu innych firm, które działają w branży sportowej. Wspomniany wyżej system Double Security okazał się prawdziwym przełomem na rynku czasomierzy na tak wielką skalę, że od 2013 roku Certina postanowiła zmienić swój znak graficzny, dodając symbol żółwia, który jest popularnym znakiem z dekli zegarków Certina. Wspomniany żółw ma za zadanie symbolizować prawdziwe cechy marki, a więc wytrzymałość i trwałość.

Prawdziwa jakość zegarków Certina

Oprócz swojego charakternego, sportowego stylu, Certina zegarki pod tym adresem to również wysoka jakość wytrzymałości. Warto wspomnieć, że cechują się również niebywałą precyzją i znakomitym wykończeniem.