Koszulowe hity jesieni 2017

Jeszcze do niedawna koszule były domeną mody męskiej, ale już od jakiegoś czasu stały się wyznacznikiem elegancji i stylu kobiet. Można nosić je zarówno w sytuacjach oficjalnych, jak i na spotkania z przyjaciółmi – wybór jest naprawdę duży.

Koszule damskie

Współcześnie ten element garderoby kojarzy się z kobietami sukcesu, pewnymi siebie, które wyglądają niezwykle stylowo. Jednak, oferta modeli i fasonów koszul jest tak duża, że nie można szufladkować ich tylko jako ubrania nadające się do pracy. Można znaleźć takie, które będą przydatne w niemal każdej sytuacji (na uroczystości rodzinnej, zakupach, czy spotkaniach ze znajomymi). Nawet kiedy do jednej koszuli dobierze się różnorodne dodatki, można całkowicie zmienić konstrukcję stroju. Są to ubrania naprawdę uniwersalne, które powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Najbardziej klasycznym rozwiązaniem jest oczywiście koszula biała, która pasuje dosłownie do wszystkiego i nadaje stylizacji odświętnego charakteru. Od kilu sezonów oraz większą popularnością cieszą się także koszule pastelowe.

Koszulowe hity jesień 2017

Najmodniejsze koszule w tym sezonie to te, których rozwiązania graficzne nawiązują do świata flory, są to przede wszystkim drobne kwiatki, dość surowe w formie. Dołączają do nich odważne motywy orientalne: wielobarwne mozaiki oraz wzór paisley (zakręcone łezki). Jeśli chodzi o krój koszul, to nadal królują rozszerzane rękawy, bufki oraz kokardy i żaboty pod szyją. Przy kołnierzykach i mankietach pojawiają się natomiast drobne falbanki. Modne koszule damskie Yups do pracy i na wieczorne wyjście będą miały tej jesieni kolory czerwieni i granatu. Uzupełnieniem codziennej garderoby będą natomiast nieśmiertelne koszule w kratę, ale też w popularny w tym sezonie motyw serduszek. Każda z pań na pewno znajdzie coś dla siebie.