Kabaretki – hit sezonu!

Kabaretki są rajstopami, wykonanymi z siateczki, zazwyczaj w kształcie rombów. W zależności od zestawienia mogą sprawić, że kobieta wyglądać w nich będzie elegancko, uwodzicielsko, albo wręcz wulgarnie. Kabaretki w ostatnim czasie znów stały się modne. Można je nosić na różne sposoby. Wybierają je kobiety odważne, które nie boją się wyrażać własnego zdania. W zakładaniu kabaretek należy jednak być ostrożnym. Nie każdy ubiór do nich pasuje i zamiast elegancko można w nich wyglądać wulgarnie. Jak temu zaradzić? Stosując kilka poniższych zasad.

Jak nosić kabaretki by wyglądać modnie?

modne kabaretkiŚwietnie wyglądają do sukienek i spódnic. Pamiętać należy, aby nie były one zbyt krótkie. Odpadają całkowicie spódniczki typu mini. Jeśli jednak koniecznie ma to być ten rodzaj spódnicy, góra powinna być raczej luźna, casualowa (np. obszerny sweter, marynarka, koszula). Świetnie komponują się z eleganckimi spodniami w kant, których nogawka kończy się nad kostką. Kabaretki w tym przypadku stanowią alternatywę dla cielistych rajstop. Bardzo modne stały się kabaretki zakładane do spodni jeasnowych, które posiadają dziury. Nadają one charakteru całej stylizacji.

Kabaretki najmodniejszy hit tego sezonu?

Modne stały się także kabaretki, które wystają nad pasem spodni – w zestawieniu z górą, która odkrywa brzuch. Najmodniejsze są kabaretki z dużymi oczkami. Jeżeli jednak dopiero kobieta rozpoczyna przygodę z tymi rajstopami, powinna wybrać kabaretki z małymi oczkami. Ten rodzaj rajstop jest bardziej subtelny. Najmodniejsze kabaretki występują w kolorze czarnym. Sklepy posiadają w ofercie także inne kolory (czerwone, białe, niebieskie, brązowe i wiele innych).

Należy pamiętać, że nie nadają się one na każda okazję. To jedyne rajstopy, które można zakładać do butów z odkrytymi palcami (najlepiej z czarnymi).