Jak znaleźć idealny biustonosz push-up?

Mały biust może być przyczyną wielkich kompleksów. Nie ma nic dziwnego w tym, że wiele kobiet poszukuje sprawdzonych sposobów na zatuszowanie mankamentów swojej sylwetki. Właściwie dopasowana bielizna to połowa sukcesu. Stanik push-up sprawi, że figura zyska kobiecych kształtów, a piersi będą wydawać się większe i pełniejsze.

Rodzaj wypełnienia

Biustonosz push-up powinien optycznie powiększać, a zarazem modelować biust. Z całą pewnością uzyskany efekt powinien być naturalny. Niewłaściwie dopasowany model sprawi, że piersi będą sprawiać wrażenie ściśniętych, czy też zgniecionych. Niektóre staniki tworzą również nieestetyczne fałdy, które widoczne są z profilu.

Podczas wyboru staniku push-up należy zwrócić dużą uwagę na wypełnienie. Może ono znajdować się w całej miseczce lub tylko w jej dolnej części. Wszystko zależy od pożądanego efektu. Istotne jest również to, aby wypełnienie było miękkie i dość elastyczne. Powinno ono dopasowywać się do działa, gdyż przekłada się to na poziom komfortu i swobody użytkowania.

Właściwy rozmiar

Biustonosze push-up (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Biustonosze_Rodzaje_Biustonosze-push-up-106.html) prezentują się dobrze tylko wtedy, gdy ich rozmiar jest prawidłowo dobrany. Przesuwająca się miseczka znacząco obniża wygodę, a ponadto negatywnie wpływa na walory wizualne. Piersi muszą być utrzymane w stabilnym położeniu.

Za podtrzymanie biustu odpowiadają nie tylko ramiączka. Oczywiście są one ważne, jednak cały ciężar powinien spoczywać na obwodzie. Przymierzając stanik warto jest sprawdzić, jak wygląda on bez ramiączek. Nie może on się zsuwać.