Bluzy męskie rozpinane – dwa pomysły na stylizację

Bluzy męskie to najwygodniejsze rozwiązanie na każdą porę roku. Dodaje stylizacjom sportowego charakteru i sprawia, że jest nam o wiele wygodniej. Ten kojarzący się ze sportem element garderoby nie wyklucza jednak miejskich stylizacji, które sprawdzą się nie tylko do uprawiania aktywności fizycznych, ale także na zakupy, wyjście do kina lub restauracji, a także spacer po parku.

Stylizacja z bluzą męską na jesień

Jesienią z chęcią wybieramy bluzy ze względu na to, że potrafią dobrze ogrzewać. Są także wygodne do założenia pod kurtkę. Świetną stylizację można stworzyć łącząc denimowe spodnie, białą koszulkę, szarą bluzę oraz bordową kurtkę typu bomber oraz granatowe trampki. Z całą pewnością nie jest to nudne połączenie. Taki zestaw kolorystyczny jest jednak dość bezpieczny i będzie pasował każdemu. Szara bluza, która znajdzie się pod bomberką powinna być rozpinana. Dzięki temu w razie wyższej temperatury, bardzo dobrze zaprezentuje się delikatnie wystająca spod rozsuniętej bomber jacket.

Bluza z kapturem – do jakich stylizacji pasuje?

Modne i wygodne bluzy męskie często tworzone są z dodatkiem, jakim jest kaptur. Ten element zwykle powoduje, że decydujemy się na konkretny model. Bluza bez kaptura, mimo że uniwersalna i pasuje do większej ilości strojów, to jednak nie jest przeznaczona na każdy typ pogody. Dzięki kapturowi w każdej chwili okryjemy się przed nagłym deszczem oraz osłonimy uszy przed wiatrem. Bluzy te sprawdzą się także na rower, gdy wiatr może naprawdę przeszkadzać. W prosty sposób można je wystylizować tak, żeby nie wyglądały na przeznaczone jedynie do aktywności fizycznej. Połączenie modnej bluzy męskiej z chinosami, beżowymi, zamszowymi botkami to sposób na odebranie bluzie z kapturem nieco sportowego charakteru, a nadanie stylizacji z nią w roli głównej miejskiego stylu.