Uliczne standardy modowe

Prosto Klasyk to marka, której nie trzeba długo przedstawiać. Ubrania tej marki od lat są znane i cenione wśród miłośników mody ulicznej i muzyki hip-hop. Firma Wojciecha Sosnowskiego Prosto Klasyk powstała na bazie wytwórni płytowej Prosto Label. Założycielem marki jest raper z Warszawy — Sokół znany z Zip Składu, WWO, czy duetu Sokół i Pono oraz współpracy z Marysią Starostą.

Zaufana firma

koszulka polo prosto

Produkty odzieżowe Prosto Klasyk damskie i męskie możemy spotkać w czterech liniach: Elegancko, Label, Klasyk i Sport. W ciągu ostatnich lat firmie Prosto Klasyk zaufało pokaźne grono wyznawców mody streetwear, wśród których firma jest teraz bardzo dobrze rozpoznawalna. Damskie i męskie, charakterystyczne koszulki Prosto z dumą zakładają nie tylko znani ze sceny muzycznej artyści, ale też fani, którzy nie wyobrażają sobie życia bez hip-hopu.

Nie tylko dla raperów

T-shirty z klasycznym napisem zakładają z dumą raperzy, celebryci, a także ludzie niepowiązani z tym stylem. Mimo iż charakter tych ubrań zagłębiają się mocno w klimacie polskiego hip-hopu, to ze względu na opinie, jaką zdołała wyrobić sobie firma, zainteresowane zakupem są również osoby nieznające tego typu muzyki. Koszulki Prosto, bardzo często spotykane są w stylizacjach odbiegających od tych związanych z hip-hopem. Ogarnęły cały świat mody polskiej stając się ważnym elementem w garderobie każdego kto choć trochę interesuje się modą. Posiadanie tego typu t-shirtu za każdym razem zwraca uwagę na jej posiadacza.