Szare szpilki dodadzą ci pewności siebie!

Nie jest tajemnicą, że to jak wyglądamy, może znacząco wpłynąć na nasze samopoczucie i efekty naszych działań. Kiedy wyglądamy dobrze, jesteśmy pewni siebie i mamy wrażenie, że cały świat jest w zasięgu naszych rąk. Ta pewność siebie jest widoczna dla wszystkich wokół i stanowi idealny fundament sukcesu. W naszej garderobie powinny znaleźć się pewne klasyczne elementy, które pozwolą nam zbudować wymarzony look i uzyskać pożądany efekt.

Szare szpilki to podstawa!

Szary to stonowany i elegancki kolor, który stanowi idealną bazę do łączenia ze wszystkimi barwami i wzorami. Natomiast szpilki nie tylko wysmuklą każdą sylwetkę, ale też dodadzą pazura i szyku stylizacji. Dlatego szpilki szare są świetną podstawą do zbudowania własnego, unikalnego stylu. Ogromną zaletą szarych szpilek jest ich uniwersalność. Kupując własną parę, nie musimy się zastanawiać z czym będziemy je nosić, ponieważ pasują do niemal wszystkiego.

Do wyboru, do koloru!

Czy szary oznacza nudny? W żadnym wypadku! Uniwersalność tego koloru pozwala nie tylko na rozmaite połączenia, ale też na zabawę formą. Warto poeksperymentować z teksturą i w zależności od reszty stroju, wybrać spośród materiałów błyszczących, matowych, prążkowanych, zamszowych, skórzanych i wielu innych. Stonowana barwa może być też dobrym połączeniem z niecodzienną formą. Rozmaite aplikacje, ciekawy kształt szpilki czy też ozdobne paski, świetnie się sprawdzą. Równie dobrze wyglądać będzie klasyczna opcja, która nigdy nie wyjdzie z mody i będzie nam służyć wiele lat.