Kuferek z akcesoriami dla dziewczynek – wygodnie i modnie

Praktycznie każda dziewczynka to mała modnisia zbierająca najrozmaitsze drobiazgi na wzór swojej mamy. Kosmetyki – choćby szminki z plastiku – drobna biżuteria, spinki, opaski, grzebienie… Lista bardzo długa, a miejsca w domu coraz mniej. Co robić? Aby dziewczynka mogła mieć wszystkie swoje skarby w jednym miejscu, idealnym rozwiązaniem jest kuferek, do którego schować można wszystkie akcesoria.

Podręczny zestaw dla dziewczynek

Akcesoria dla dziewczynek przechowywane w małym, różowym kuferku to marzenie każdej młodej damy. W sklepach z zabawkami dostępne są gotowe zestawy, na które składają się najczęściej: lusterko, szczotka do włosów, grzebień, spinki, pierścionki, szminka i perfumy. Wszystkie elementy wykonane są z drewna, a więc są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Dziewczynka może schować do kuferka również inne przedmioty – kuferek jest pakowny i zabezpieczony metalowym zapięciem. W sklepie można dostać także samą walizeczkę bez zawartości. To również wspaniały podarunek. Dziewczynka zyskuje stylowe opakowanie dla swoich domowych skarbów.

Podręczny zestaw dla dziewczynek

Kuferek jak torebka

Kuferek może spełniać więcej niż jedną funkcję. Jest nie tylko miejscem do przechowywania dziewczęcych akcesoriów. Ze względu na swój elegancki kształt i wygląd może posłużyć dziewczynce jako… torebka. Pastelowe kolory mini walizeczki współgrają z dziecięcymi ubraniami – pasuje więc ona do każdej stylizacji. Kuferek wyposażony jest w specjalny uchwyt, łatwo więc zabrać go ze sobą w podróż. Z pozoru pojemnik na akcesoria dla dziewczynek, w rzeczywistości okazuje się niezwykle praktyczny.